Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 21.01.2020
Hızlı Bağlantılar

11.07.17 | 13:07 | Zaman: 3 Yıl

AİLE PANELİ

 

 “Aile Haftası” münasebetiyle Üniversitemizin Karadeniz Kültür Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü (KARAKUM) ile Aile ve Sosyal Politikalar Giresun İl Müdürlüğü tarafından Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda 15.05.2017 tarihinde  “AİLE”  isimli panel düzenlendi.

Saat 14:00’de başlayan panelin açış konuşmalarını KARAKUM Müdürü Sayın Yrd. Doç. Dr. Hayrettin KARADENİZ, Aile ve Sosyal Politikalar Giresun İl Müdürü Sayın Mustafa TOSUN ve  Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mustafa Cin yaptı.

Panelin oturum başkanlığını yapan GRÜ Fen Ed. Fak. Sosyoloji Böl. Öğr. Üyesi Doç. Dr. İlknur MEŞE “Toplumsal Değişme Sürecinde Aile” isimli sunumu gerçekleştirdi. Diğer panelistlerden ise GRÜ Fen Ed. Fak. Sosyoloji Böl. Öğr. Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nezihe Başak ERGİN “Gençlik ve Aile”;   GRÜ Eğitim Fak. Eğitim Bilimleri Böl.  Öğr. Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şirin YATKIN “Aile İçi İletişim”; GRÜ Fen Ed. Fak. Sosyoloji Böl. Öğr. Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hayrettin KARADENİZ  de “Boşanma ve Nedenleri” isimli sunumlarını yaptılar.

Büyük bir ilgiyle dinlenen panele akademik personel, Giresun Milli Eğitim İl Müdürü Sayın Necati AKKURT,  Aile ve Sosyal Politikalar Giresun İl Müdürlüğü personeli ve öğrenciler katıldılar.

Panelin sonunda Aile ve Sosyal Politikalar Giresun İl Müdürü Sayın Mustafa TOSUN panelistlere teşekkür belgelerini takdim ederek tüm konuşmacı ve katılımcılara teşekkürlerini ifade etti.